Tipy pro snazší vydělávání peněz

19.07.2018

Hodně lidí mi psalo, že má strach, že si nestihnout vydělat dostatečné množství peněz, aby si stihli koupit parcelu v KM městě. Já vám nyní dám několik rad, jak si naši herní měnu vydělat. 


1. Vydělávání pomocí pluginu jobs

Jak použít plugin jobs se dozvíte v našem návodu zde.

Ovšem, jak se dají pomocí něj získat rychle peníze? To je poměrně složitější otázka. Zaměstnání existuje celkem hodně a jsou i rozdílně ohodnocena podle náročnosti. Navíc neustálým děláním jednoho zaměstnání dostáváte zkušenosti a postupně se propracováváte na vyšší úroveň a díky tomu máte i vyšší příjmy. 

Já však osobně doporučuji 5 základní zaměstnání. 

Prvním je "miner", ve kterém doporučuji být zaměstnán nastálo. Jako miner dostáváte peníze za všechny bloky, které se dají vykopat krumpáčem. Takže, když se vydáte těžit, toto zaměstnávání vám bude velice rychle vydělávat. :)

Druhým je "builder". Jako builder dostáváte peníze za pokládání bloků. Možná se vám to bude zdát jako nesmysl při těžení, ale peníze dostáváte i za pokládání hlíny či torchí.

Další 3 zaměstnání doporučuji stále střídat podle toho, co zrovna máte v plánu dělat. Při těžení a kopání hlíny určitě využijete zaměstnání "digger". Zde dostáváte peníze za vše, co se dá vytěžit lopatou, takže nejen hlínu a písek, ale i třeba gravel či clay. Pokud však chcete jít kácet stromy, využijte zaměstnání jako "woodcutter", podobně jako u předchozích, zde dostáváte výplatu za všechny bloky vykopaná sekerou. Navíc díky našemu pluginu treeasist je kopání stromů velice rychlé a v džungli se vám budou peníze vydělávat sami. Posledním zaměstnáním je "explorer", neboli v češtině průzkumník. Zde dostáváme peníze za objevování nového světa ve hře. Takže pokud jste například ve hře noví a chcete si najít místo na bydlení, je tato práce ideální pro vás. Když už ovšem máte kolem sebe svět objeven, už vám toto zaměstnání moc nepomůže. :) 



2. Prodej přebytečných surovin

Na spawnu můžete prodávat téměř všechny suroviny, které vytěžíte. Prodat je můžete téměř v každém RA shopu. :) Některé však dosti výhodně, ale o tom více  v příštím bodě. Suroviny můžete také prodávat jiným hráčům.


3. Výměnou zboží za hodnotnější a následným prodejem

Jednotlivé suroviny můžete buď přecraftit na jiné (např. clay na bricks) a tím získat vyšší prodejní cenu, nebo je můžete vyměnit mezi sebou. 

Nejvýhodnější jsou ovšem pro vyměňování zboží villigeři. U některých z nich se dá vyměnit poměrně levná a snadno dostupná surovina za drahou, viz. obrázek. Například tak můžete zakoupit třeba stack obilí za 5 RA korun, vyměnit ho za 2 emeraldy a ty poté prodat každá za 999 RA korun, a to už se vyplatí! :)  


4. Pronájmem či prodejem domu

Tento způsob sice není příliš obvyklý, ale také se dá využít. Stačí postavit nějaký dům a poté ho nabítnout jinému hráči k prodeji či k pronájmu. Buď to můžete udělat neformálně, prostě vám jen zaplatí a peníze mu necháte, nebo kolem domu můžete udělat residenci a tu mu poté prodat či pronajmout. Prodat se dá pomocí příkazu /res "jméno_residence" market sell (pozn. stačí napsat /res "jméno" market a plugin vás bude dále navigovat, co máte připsat). Pomocí příkazu /res "jméno" market rent nabídnete residenci k pronájmu. Je jen na vás, na jaké ceně se domluvíte s kupujícím a jak často mu budete účtovat nájem. :) 


To by bylo z mé nápovědy o vydělávání vše. Doufám, že jsem vám pomohl. :) 

Penis, penis, penis. Tak zní slovo svaté. 
Všechna práva vyhrazena 2018
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky