Jak vytvořit svůj vlastní obchod?

Před založením si prosím pozorně přečtěte pravidla. Nemáme sice rádi omezování se pravidly, ale pořádek musí být.

Pokud jste si již pravidla přečetli, odešlete žádost o chestshop pomocí naše formuláře či se optejte přítomného admina, zda-li nemá čas pro založení.

Pamatujte, že po přidělení pozemku se z vašeho účtu budou automaticky strhávat peníze za týdenní nájem! Je tedy důležité, aby jste při provozování shopu byli aktivními prodejci a na nájem si vydělali např. pomocí pluginu jobs či prodejem surovin v "RAShop" 


Pokud vám již byl pozemek přidělen, tak je důležité označit váš eshop cedulkou s vaším jménem. Pokud máte originální hru, admin připevní vaši hlavu nad vchod pro snažší identifikaci. 


Návod:

  1. Položte na zem truhlu, do které vložte vámi prodávané zboží
  2. Nad truhlu či na samotnou truhlu umístěte cedulku kde:
  • Na první řádek napište váš nick ve hře (jinak nepůjde shop vytvořit nebo nebudete dostávat peníze)
  • Na druhý řádek napište počet itemů, který prodáte hráči za jeden nákup. Např.: pokud zde napíšete číslo 1, hráč dostane za danou cenu 1 item, pokud zde napíšete číslo 64, hráč dostane za danou cenu 64 kusů zboží.
  • Třetí řádek udává cenu zboží. To můžete buď jen prodávat, či prodávat i vykupovat. Pokud chcete zboží pouze prodávat, napište na tento řádek pouze "B 5" (bez uvozovek). Pokud chcete zboží i vykupovat, napište na tento řádek "B 5:5 S". Vždy doporučuji provádět výkup za méně peněz. Číslovka je samozřejmě cena, tu můžete zvolit libovolnou.
  • Na poslední řádek napište název či ID (doporučuji) itemu, který budete nabízet k prodeji. ID itemů naleznete např. zde.

A to je vše, tímto je váš shop vytvořen! 

Doporučuji na truhlu umístit rámeček, do kterého vložíte na ukázku prodávaný materiál. U některých itemů nezobrazuje cedulka název správně a nemusí to každý pochopit. Každý navíc nemusí znát název itemu v angličtině. 

Pamatuj! Vždy měj truhly plné, ať je co prodávat!


Jedna z mnoha variant tvorby shopu. Tato je velice praktická, jelikož vám umožní velkou skladovou kapacitu a také zabere pouze dva bloky. Můžete si ovšem váš shop vytvořit dle vlastního uvážení.